O VIP Consulting Office

Kdo jsme
Úvod / O nás

Náš tým

 • Ing. Lukáš Urbánek, EFP
  Ing. Lukáš Urbánek, EFPVedoucí kanceláře, finanční poradce

  Jeden z prvních držitelů prestižního mezinárodního certifikátu European Financial Planner v rámci ČR. Spoluautor knihy Jak ovládnout své finance – Finanční plánování pro každého. Na trhu finančního poradenství působí od roku 1999. Jako finanční poradce často vystupuje v předních českých médiích.

  Více

  lukas.urbanek@partners.cz
  +420 602 888 858

 • Lukáš Mališka
  Lukáš MališkaPoradce finančního plánování

  Se společností Partners a s VIP CO spolupracuje od roku 2012. V současné době zastává v poradenské kanceláři pozici Senior finanční poradce.

  Lukáš Mališka se narodil ve Zlíně. Svobodný, bydlí ve Zlíně, kde se ve volném čase věnuje fotbalu a jiným sportovním aktivitám.

  Více

  lukas.maliska@partners.cz
  +420 721 675 614

 • Petr Veselý
  Petr VeselýFinanční koncipientSe společností Partners a s VIP CO spolupracuje od roku 2018. V současné době zastává v poradenské kanceláři pozici Finančního koncipienta a asistenta kanceláře. Je držitelem základních certifikací u České národní banky. Díky svým životním zkušenostem a nadhledu dokáže klientům pomoci nejen v běžných oblastech finančího života, ale také tam, kde se již nejedná o standardní situaci.   Více

  petr.vesely@partners.cz
  +420 730 595 649

O VIP Consulting Office

VIP CONSUTLING OFFICE VIP

Consulting Office je finančně poradenská kancelář poskytující komplexní služby v oblasti finančního poradenství a plánování. Tým certifikovaných odborníků těží z dlouhodobého působení v oboru. První klienti spolupracují s poradenskou kanceláří již od roku 1999. Hlavní poskytovanou službou je finanční poradenství a plánování. Každý zákazník obdrží na základě svých požadavků individuálně zpracovaný finanční plán, který je základním rádcem pro dlouhodobě úspěšné hospodaření s financemi a majetkem.

K vedlejším poskytovaným službám patří mimo jiné asistence při jednání ve finanční instituci a školení finanční gramotnosti. K zajištění poskytování komplexního poradenství a plánování spolupracuje kancelář s právníky, daňovými poradci, realitními agenty, odhadci nemovitostí a soudními znalci, kteří doplňují potřebný rozsah poskytovaných služeb.

Všichni poradci VIP Consulting Office jsou registrováni u poradenské společnosti Partners Financial Services, a.s., která poradcům zajišťuje potřebné zázemí a obchodní partnery k výkonu jejich profese na odpovídající úrovni.

ODBORNOST FINANČNÍCH PORADCŮ VIP CO

Finanční poradci kanceláře jsou důkladně proškoleni a připraveni reagovat na individuální požadavky zákazníků. Neustále se vzdělávají v oboru finančního plánování a finančních trhů. Celý tým poradců si pravidelně obnovuje veškeré certifikace dle platné legislativy. VIP Consulting Office v současné době pečuje o více než 200 klientů, kteří opakovaně využívají komplexní služby. Od roku 2008 poskytla poradenská kancelář své služby více než 600 zákazníků. O kvalitách poskytovaných služeb nejvíce vypovídají reference klientů, kteří těchto služeb využili.

KVALITA POSKYTOVANÝCH SLUŽEB

Finanční poradenství a plánování je poskytováno s odbornou péčí a v souladu s platnou legislativou ČR. VIP Consulting Office poskytuje své služby v souladu s etickým kodexem EFPA (European Financial Planning Asoociation) a etickým kodexem společnosti Partners Financial Services, a.s. Portfolio spolupracujících obchodních partnerů z řad finančních institucí je dostatečně široké, aby umožnilo reagovat na individuální požadavky zákazníků.

NA TRHU PŮSOBÍME JIŽ DÉLE NEŽ 10 LET

Historie v oboru od roku 1999, prestižní vzdělání poradců, zázemí velké a stabilní servisní společnosti, široké portfolio obchodních partnerů, poskytování kvalitních služeb v souladu s etickým kodexem, řada spokojených klientů a lidský přístup, jsou společně nejlepšími předpoklady pro Vaši dlouhodobou spokojenost. Sjednejte si schůzku s některým z našich poradců a sami se přesvědčte o kvalitách poskytovaných služeb.

UMÍME NAJÍT ŘEŠENÍ PRO VAŠE FINANCE. KAŽDÝ KLIENT JE PRO NÁS VIP.

Proč VIP Consulting Office

LIDSKÝ PŘÍSTUP, PROFESIONALITA A DISKRÉTNOST
To jsou hodnoty, kterých si naši klienti váží nejvíce. Informace z výsledků anonymního průzkumu spokojenosti klientů VIP CO.
VYSOKÁ KVALIFIKACE A ODBORNOST
Dva z našich poradců jsou držiteli prestižního mezinárodního certifikátu European Financial Advisor (EFA), který má v ČR pouze cca 80 lidí. Česká národní banka registruje více jak 140 tis. podřízených pojišťovacích zprostředkovatelů, kteří mnohdy vystupují jako finančí poradci.
REFERENCE
Reference od našich klientů a obchodních partnerů jsou pro nás to nejcennější. O našich kvalitách a přístupu ke klientům se můžete přesvědčit ze sdělení našich klientů.
KOMPLEXNÍ SLUŽBY
Svým klientům poskytujeme podle zákona o podnikání na kapitálovém trhu službu investičního poradenství, máme oprávnění od ČNB na oblast pojišťovnictví a penzí. Samozřejmě do našeho portfolia patří také hypoteční a spotřebitelské úvěry, bankovní služby a mnoho dalších nástrojů na finančním trhu.
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY
Své služby jsme rozšířili na základě potřeb našich klientů o právní pomoc, daňové poradenství, posouzení vhodnosti kupované nemovitosti, asistenci při jednání s finanční institucí a realitní kanceláří. Již dávno jsme si uvědomili, že v souvisejících oblastech finančního plánování je potřeba spolupracovat s odborníky.
VYJEDNÁVACÍ SÍLA
Díky dlouhodobé a úspěšné spolupráci s bankami dokážeme pro naše klienty vyjednat nadstandardní podmínky hypotečních úvěrů a maximálně tak přizpůsobit řešení požadavkům klienta.
VZDĚLÁVÁME ŠIROKOU VEŘEJNOST
Jsme školiteli finanční gramotnosti a lekce jsme již poskytli řadě posluchačů.  Podíleli jsme se na vzniku knížky o financích určené pro širokou veřejnost – Jak ovládnout své peníze.
DLOUHODOBÉ ZKUŠENOSTI
Na finančním trhu působíme již od roku 1999,  naše výsledky: historicky přes 600 zákazníků z toho více než 200 stálých klientů, 140 sjednaných úvěrů v objemu přes 220 mil. Kč, naši klienti přes nás investovali přes 40 mil. Kč
PUBLICITA
Pravidelně se objevujeme v předních celorepublikových médiích (tisk, rádio, TV).
UMÍME NALÉZT ŘEŠENÍ PRO VAŠE FINANCE
Každý klient je pro nás VIP. Mezi klienty neděláme rozdíly. Rádi pomůžeme komukoliv, kdo má zájem s námi spolupracovat.

Certifikáty

Certifikáty, osvědčení a oprávnění VIP Consulting Office

Kontaktujte nás

Pokud si chcete sjednat schůzku, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte a napište nám.