O VIP Consulting Office

Kdo jsme
Úvod / O nás
VIP Consutling Office

VIP Consulting Office je finančně poradenská kancelář poskytující komplexní služby v oblasti finančního poradenství a plánování. Tým certifikovaných odborníků těží z dlouhodobého působení v oboru. První klienti spolupracují s poradenskou kanceláří již od roku 1999.  Hlavní poskytovanou službou je finanční poradenství a plánování. Každý zákazník obdrží na základě svých požadavků individuálně zpracovaný finanční plán, který je základním rádcem pro dlouhodobě úspěšné hospodaření s financemi a majetkem.

K vedlejším poskytovaným službám patří mimo jiné asistence při jednání ve finanční instituci a školení finanční gramotnosti. K zajištění poskytování komplexního poradenství a plánování spolupracuje kancelář s právníky, daňovými poradci, realitními agenty, odhadci nemovitostí a soudními znalci, kteří doplňují potřebný rozsah poskytovaných služeb.

Všichni poradci VIP Consulting Office jsou registrováni u poradenské společnosti Partners Financial Services, a.s., která poradcům zajišťuje potřebné zázemí a obchodní partnery k výkonu jejich profese na odpovídající úrovni.

Odbornost finančních poradců VIP CO

Finanční poradci kanceláře jsou důkladně proškoleni a připraveni reagovat na individuální požadavky zákazníků. Neustále se vzdělávají v oboru finančního plánování a finančních trhů. Dva poradci jsou také držiteli prestižního mezinárodního certifikátu Eropean Financial Advisor, který má pouze pár desítek finančních poradců a pracovníků bank v ČR (Česká národní banka registruje přes 135 000 lidí v oboru).  Celý tým poradců si pravidelně obnovuje veškeré certifikace dle platné legislativy. VIP Consulting Office v  současné době pečuje o více než 200 klientů, kteří opakovaně využívají komplexní služby. Od roku 2008 poskytla poradenská kancelář své služby více než 600 zákazníků. O kvalitách poskytovaných služeb nejvíce vypovídají reference klientů, kteří těchto služeb využili.

Kvalita poskytovaných služeb

Finanční poradenství a plánování je poskytováno s odbornou péčí a v souladu s platnou legislativou ČR. VIP Consulting Office poskytuje své služby v souladu s etickým kodexem EFPA (European Financial Planning Asoociation) a etickým kodexem společnosti Partners Financial Services, a.s. Portfolio spolupracujících obchodních partnerů z řad finančních institucí je dostatečně široké, aby umožnilo reagovat na individuální požadavky zákazníků.

Na trhu působíme již déle než 10 let

Historie v oboru od roku 1999, prestižní vzdělání poradců, zázemí velké a stabilní servisní společnosti, široké portfolio obchodních partnerů, poskytování kvalitních služeb v souladu s etickým kodexem, řada spokojených klientů a lidský přístup, jsou společně nejlepšími předpoklady pro Vaši dlouhodobou spokojenost. Sjednejte si schůzku s některým z našich poradců a sami se přesvědčte o kvalitách poskytovaných služeb.

Umíme najít řešení pro Vaše finance. Každý klient je pro nás VIP.
Kontaktujte nás

Pokud si chcete sjednat schůzku, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte a napište nám.