Certifikáty

Certifikáty, osvědčení a oprávnění VIP Consulting Office
Úvod / Certifikáty

European Financial Advisor

Certifikát €FA, který je zkratkou pro European Financial Advisor™, představuje prestižní evropský certifikát v oblasti finančního poradenství a plánování, jehož získání je na jedné straně velmi náročné, na druhé straně ale představuje záruku kompetencí v dané oblasti na výborné úrovni.

Certifikát €FA™ je udělován organizací €FPA Europe prostřednictvím organizace €FPA Česká republika, která realizuje certifikační zkoušky €FA™, administruje systém dalšího vzdělávání a vykonává řadu dalších důležitých úkolů.

Investiční poradenství

Certifikát o absolvování zkoušky opravňující k poskytování investičního poradenství jako hlavní investiční služby podle zákona č. 256/2004 o podnikání na kapitálovém trhu.

Důchodové spoření a doplňkové penzijní spoření

Osvědčení o absolvování zkoušky odborné způsobilosti dle zákona č. 426/2011 Sb., o důchodovém spoření a č. 427/2011 Sb., o doplňkovém penzijním spoření.

Vázaný zástupce investičního zprostředkovatele

Osvědčení o zápisu do seznamu vázaných zástupců podle ustanovení § 32c odst. 3 zákona č. 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu.

Podřízený pojišťovací zprostředkovatel

Osvědčení o zápisu do registru pojišťovacích zprostředkovatelů (činnosti podle zákona č. 38/2004 Sb. o pojišťovacích zprostředkovatelích a samostatných likvidátorech pojistných událostí).

Úvěrové certifikace

Oprávnění k poskytování finančního poradenství v oblasti úvěrů (hypotečních úvěrů, úvěrů ze stavebního spoření či spotřebitelských úvěrů).

Kontaktujte nás

Pokud si chcete sjednat schůzku, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte a napište nám.