Doplňkové služby

Úvod / Služby / Doplňkové služby
Asistence při jednání v bance, pojišťovně, stavební spořitelně…

Stávající klienti mohou v případě potřeby požádat finančního poradce o bezplatnou asistenci při jednání ve finančních institucích. Občas se stane, že klient si domluví jednání v bance a není si úplně jistý, jestli bude všemu rozumět, jestli by měl uzavřít doporučovanou smlouvu nebo bude chtít pro sebe vyjednat co nejlepší podmínky. V takových případech Vám poradce výrazným způsobem může Vaše jednání v bance zpříjemnit a být Vaším pomocníkem na Vaší straně. Čeká li Vás podobné jednání, domluvte se s námi, rádi Vám pomůžeme.

Pomoc při jednání s realitní kanceláří

Koupě nové nemovitosti je v životě každého člověka velice významný krok. Mnohdy spojený s vysokou finanční transakcí. Ne vždy, je ovšem jednoduché získat všechny potřebné informace o kupované nemovitosti. Ne vždy se může klient realitní kanceláře 100 % spolehnout na poskytovaný servis. Proto je zde pro zákazníky VIP Consulting Office tato služba. S naší pomocí získáte potřebnou oporu a v jedníní s RK Vám pomůžeme. O významu této služby svědčí mnohé reference, které poskytli v tuto chvíli již úspěšní majitelé nové nemovitosti.

Konzultace odhadní hodnoty nemovitosti

Financování nemovitosti přes úvěr je vždy spojeno se zástavou nemovitosti. Ve spolupráci se špičkovými odhadci, kteří pracují pro většinu bank na trhu, lze předem, aniž by klient musel cokoliv platit, získat potřebné informace. Tímto způsobem lze dosáhnout individuálního nastavení úvěru ještě před podáním žádosti o hypoteční úvěr do banky. Klient zpravidla ušetří nemalé peníze a vyhne se zbytečným nákladům za poplatky spojené s vyřizováním úvěru.

Základní právní asistence

Jsou situace, kdy je velice důležité postupovat s nejvyšší opatrností a důsledností. Může to být podpis rezervační smlouvy v realitní kanceláři, uzavření smlouvy o půjčce, odvolání na zamítavé stanovisko z finanční instituce a mnohé další. V takových případech využívá poradenská kancelář VIP Consulting Office právních zástupců různých specializací. V případě náročnějších úkonů lze zprostředkovat kontakt s právníkem a získat nabídku služeb za zvýhodněné ceny, které zákazníci VIP Consulting Office mají k dispozici.

Poradenství v oblasti daní

Oblast daní je v poslední době velice dynamická a neustále se měnící. Díky novelám všech možných zákonů je velice obtížné se v této oblasti správně orientovat. Jelikož daňová problematika velice úzce souvisí s poskytovanou službou finančního poradenství a plánování, spolupracuje kancelář VIP Consulting Office s odborníky v této problematice. Pro stávající klienty je zajištěna možnost konzultace individuálních požadavků. Případně lze předat doporučení na prověřené specialisty.

Kontaktujte nás

Pokud si chcete sjednat schůzku, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte a napište nám.