Nabídka služeb

Vysoká kvalita, odbornost, dlouhodobé zkušenosti
Úvod / Služby

Finanční plánování

Máte cíle a přání, které si chcete splnit? Budou k jejich realizaci zapotřebí peníze? Co když se v průběhu doby něco změní? Jaký to bude mít dopad na Vaše plány? Z těchto, ale i dalších otázek vycházíme při finančním poradenství. Společně s Vámi hledáme cestu k uskutečnění Vašich přání, ať už si je chcete splnit zítra, za rok či za dvacet let.

Více

Pro právnické osoby

Široké možnosti spolupráce a individuální přístup. Analýza podnikatelských rizik a návrh na jejich eliminaci, audit stávajícího portfolia a doporučené portfolio, zavedení zaměstnaneckých benefitů dle požadavků zaměstnavatele.
Více

Lektorská a publikační činnost

Školení finanční gramotnosti pro širokou veřejnost. Lekce s různým tématickým obsahem jsou určeny pro žáky základních škol, pro studenty středních škol a pro dospělé. Na základě požadavků lze obsah školení individuálně přizpůsobit.
Více

Doplňkové služby

Pro zajištění komplexní služby spolupracuje VIP Consulting Office s dalšími odborníky z navazujících oblastí. Zákazníci mohou využít zkušenosti prověřených odborníků v oblasti práva a legislativy, daňových poradců, realitních agentů, odhadců nemovitostí a soudních znalců.
Více
Kontaktujte nás

Pokud si chcete sjednat schůzku, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte a napište nám.