Škola finanční gramotnosti

Úvod / Škola finanční gramotnosti

Škola finanční gramotnosti

VÍTEJTE V NAŠÍ ŠKOLE FINANČNÍ GRAMOTNOSTI

V dnešní době máme k dispozici tolik informací, že je mnohdy obtížné, vybrat si ty správné. Rozlišit co je pravda a co pravda není. Zařadit získané informace do širšího kontextu a souvislostí je téměř nemožné. Proto jsme se rozhodli v rámci naší poradenské kanceláře VIP Consulting Office realizovat tuto školu finanční gramotnosti a nechat naše čtenáře nahlédnout tak trochu pod pokličku.

V různých tematických seriálech se můžete dozvědět velmi cenné informace, které Vám pomohou vyvarovat se těch největších přešlapů na finančním trhu. Zároveň budete schopni velice dobře reagovat na nejrůznější obchodní praktiky bankéřů, pojišťováků, realitních makléřů a finančních poradců. Zkrátka budete připraveni získat pro sebe maximum a ušetřit si tak nemalé starosti v budoucnu.

Nyní můžete vybírat z následujících témat

1. Téma: Jak ochránit svůj příjem

Zaujal vás tento seriál? Doporučte jej svým přátelům.
Lukáš Urbánek
Jeden z prvních držitelů prestižního certifikátu European Financial Planner - EFP v rámci ČR. Dlouhodobě se věnuje finančnímu poradenství a se svými klienty spolupracuje již od roku 1999. Ve své kanceláři se zaměřuje především na komplexní finanční poradenství, to znamená, že klientům sestavuje Finanční plán, který je návodem na to, jak si nejlépe pořídit nové bydlení, jak najít rezervy v domácím rozpočtu a vytvářet si rezervy, jak se vyhnout propadu životní úrovně v případě nenadálých situací či odchodu do penze, jak efektivně a bezpečně investovat... Více
Kontaktujte nás

Pokud si chcete sjednat schůzku, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte a napište nám.