Lukáš Mališka

Úvod / Náš tým / Lukáš Mališka

+420 721 675 614

lukas.maliska@partners.cz

Lukáš Mališka

Má cesta do světa financí nebyla ze začátku nijak plánovaná. Spíše taková odbočka od toho, kam mě směřovalo studium strojírenského oboru na Střední průmyslové škole ve Zlíně.

Mé podnikání ve financích odstartovalo při studiu na vysoké škole VUT v Brně. Tam jsem zjistil, jak skvělý pocit je, když svým klientům pomohu splnit téměř jakýkoliv požadavek ze světa rodinných či firemních financí. To, a spokojenost klientů mi umožnilo dál šířit přesvědčení o důležitosti finančního plánování. Během studií jsem si také uvědomil, že strojírenství a finance jsou si v mnoha ohledech podobné, a že je stejně důležité správně zkonstruovat stroj, tak správně nastavit rodinný rozpočet.

Pokud je vše správně nastaveno, jak s důrazem na kvalitu a jakost materiálů (produktů), tak s ohledem na požadavky zákazníka (klienta), vše bude fungovat tak jak má.

Nikdy mě nebavil stereotyp. I proto se mi na své práci libí to, že se v ní setkávám s rozmanitou klientelou, kde nikdo nemá stejné možnosti, cíle, přání nebo sny.

Důvěra, kterou mi vkládají mí klienti, mě posouvá dál, ukazuje mi, že směr, kterým jsem se vydal, je správný, je přínosem pro mé klienty a jejich okolí.

Vzdělání

Reference

    Články

    Kontaktujte nás

    Pokud si chcete sjednat schůzku, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte a napište nám.