Úvod / Získám i něco pro sebe, když poradce doporučím?

Získám i něco pro sebe, když poradce doporučím?

Rubrika:

Ano, samozřejmě. Velice rádi poskytneme novému zákazníkovi maximum slev, které máme k dispozici. Je to naše investice do budoucí dlouhodobé spolupráce. Vždy se snažíme o maximální spokojenost zákazníka nejen v oblasti poradenství a plánování, ale také v oblasti cenové úrovně za zprostředkované služby. Cenu za jednotlivé finanční produkty nelze opomíjet. Spokojený zákazník je pro nás ta nejlepší odměna. Každý klient je pro nás VIP.

V druhé řadě, můžete udělat radost lidem ve Vašem okolí, kteří jistě ocení kvalitní referenci na dobrého finančního poradce.

Líbil se vám tento příspěvek? Doporučte jej svým přátelům.
Lukáš Urbánek
Jeden z prvních držitelů prestižního certifikátu European Financial Planner - EFP v rámci ČR. Dlouhodobě se věnuje finančnímu poradenství a se svými klienty spolupracuje již od roku 1999. Ve své kanceláři se zaměřuje především na komplexní finanční poradenství, to znamená, že klientům sestavuje Finanční plán, který je návodem na to, jak si nejlépe pořídit nové bydlení, jak najít rezervy v domácím rozpočtu a vytvářet si rezervy, jak se vyhnout propadu životní úrovně v případě nenadálých situací či odchodu do penze, jak efektivně a bezpečně investovat... Více
Další příspěvky
Kontaktujte nás

Pokud si chcete sjednat schůzku, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte a napište nám.