Úvod / Jak mám svého poradce doporučit?

Jak mám svého poradce doporučit?

Rubrika:

Nejlepším způsobem je určitě osobní setkání. Můžete říct, jakou máte zkušenost s finančním poradcem. Co se Vám na jeho přístupu k Vám líbilo a jak celá dosavadní spolupráce probíhala. Kde spatřujete ten největší přínos? Kolik Vás služba finančního poradce stála? Nemusíte zacházet do přílišných detailů. Uvědomte si, že řešení, které jste obdrželi je určeno právě Vám a pravděpodobně nemusí vyhovovat lidem, kteří jsou v jiné situaci než Vy.

Další možností je zaslání odkazu na tyto webové stránky s tím, že jste využili našich služeb a že jste s námi spokojeni. Nebo se o dobrou zkušenost můžete podělit na sociálních sítích.

Líbil se vám tento příspěvek? Doporučte jej svým přátelům.
Lukáš Urbánek
Jeden z prvních držitelů prestižního certifikátu European Financial Planner - EFP v rámci ČR. Dlouhodobě se věnuje finančnímu poradenství a se svými klienty spolupracuje již od roku 1999. Ve své kanceláři se zaměřuje především na komplexní finanční poradenství, to znamená, že klientům sestavuje Finanční plán, který je návodem na to, jak si nejlépe pořídit nové bydlení, jak najít rezervy v domácím rozpočtu a vytvářet si rezervy, jak se vyhnout propadu životní úrovně v případě nenadálých situací či odchodu do penze, jak efektivně a bezpečně investovat... Více
Další příspěvky
Kontaktujte nás

Pokud si chcete sjednat schůzku, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte a napište nám.