Proč VIP Consulting Office

Umíme nalézt řešení pro Vaše finance
Úvod / Proč VIP Consulting Office
Dlouhodobé zkušenosti

Na finančním trhu působíme již od roku 1999,  naše výsledky: historicky přes 600 zákazníků z toho více než 200 stálých klientů, 140 sjednaných úvěrů v objemu přes 220 mil. Kč, naši klienti přes nás investovali přes 40 mil. Kč

Lidský přístup, profesionalita a diskrétnost

To jsou hodnoty, kterých si naši klienti váží nejvíce. Informace z výsledků anonymního průzkumu spokojenosti klientů VIP CO.

Reference

Reference od našich klientů a obchodních partnerů jsou pro nás to nejcennější. O našich kvalitách a přístupu ke klientům se můžete přesvědčit ze sdělení našich klientů.

Vysoká kvalifikace a odbornost

Dva z našich poradců jsou držiteli prestižního mezinárodního certifikátu European Financial Advisor (EFA), který má v ČR pouze cca 80 lidí. Česká národní banka registruje více jak 140 tis. podřízených pojišťovacích zprostředkovatelů, kteří mnohdy vystupují jako finančí poradci.

Komplexní služby

Svým klientům poskytujeme podle zákona o podnikání na kapitálovém trhu službu investičního poradenství, máme oprávnění od ČNB na oblast pojišťovnictví a penzí. Samozřejmě do našeho portfolia patří také hypoteční a spotřebitelské úvěry, bankovní služby a mnoho dalších nástrojů na finančním trhu.

Doplňkové služby

Své služby jsme rozšířili na základě potřeb našich klientů o právní pomoc, daňové poradenství, posouzení vhodnosti kupované nemovitosti, asistenci při jednání s finanční institucí a realitní kanceláří. Již dávno jsme si uvědomili, že v souvisejících oblastech finančního plánování je potřeba spolupracovat s odborníky.

Vyjednávací síla

Díky dlouhodobé a úspěšné spolupráci s bankami dokážeme pro naše klienty vyjednat nadstandardní podmínky hypotečních úvěrů a maximálně tak přizpůsobit řešení požadavkům klienta.

Vzděláváme širokou veřejnost

Jsme školiteli finanční gramotnosti a lekce jsme již poskytli řadě posluchačů.  Podíleli jsme se na vzniku knížky o financích určené pro širokou veřejnost – Jak ovládnout své peníze.

Publicita

Pravidelně se objevujeme v předních celorepublikových médiích (tisk, rádio, TV).

Umíme nalézt řešení pro Vaše finance

Každý klient je pro nás VIP. Mezi klienty neděláme rozdíly. Rádi pomůžeme komukoliv, kdo má zájem s námi spolupracovat.

Kontaktujte nás

Pokud si chcete sjednat schůzku, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte a napište nám.