Pavla Rathúská – realitní makléřka

Úvod / Pavla Rathúská – realitní makléřka

+420 724 108 708

rathuska@realgreen.cz

www.realgreen.cz

Pavla Rathúská

Od roku 2011 se na plný úvazek coby realitní makléřka věnuje realitnímu trhu. Přestože dobu 6 let (1 rok stáž na UNI ve Skotsku) na Masarykově Univerzitě zasvětila studiu pedagogiky, po čtyřech letech aktivního učení navázala na kontakty a vědomosti získané na střední ekonomické škole a do současnosti se věnuje zprostředkování prodeje či nákupu nemovitostí.

Stále se snaží neustále vzdělávat v tomto oboru a sledovat nové trendy tak, aby mohla svým klientům nabídnout profesionální služby.
Narodila se v r. 1985 v Kunovicích, kde se 20 let aktivně věnovala folkloru. Tanec doteď patří mezi nejmilejší činnosti, spolu s jízdou na kole a po přestěhování do Zlína nově objeveného koníčku – houbaření :).

Vzdělání

Reference

Chtěl bych touto cestou vyzvednout serióznost a spolehlivost realitní kanceláře a hlavně poděkovat za perfektně odvedenou práci p. Rathúské při zprostředkování koupě bytu. Realitní makléřka p. Radhúská nejenže odvedla jsou práci, ale vše probíhalo velice profesionálně, ochotně, s vervou příslušnou prodejci, spolehlivě a hlavně rychlostí blesku. Na veškeré naše podněty, otázky a problémy reagovala okamžitě a vždy nám pomohla. Tomu kdo prodává či kupuje nemovitost můžu jen doporučit služby této realitní makléřky, i když i já byl z počátku taky skeptický ke koupě bytu přes realitní společnost.
Děkuji Janál

Nemovitosti makléře

Pronájem – kanceláře, 25 m²

Kontaktujte nás

Pokud si chcete sjednat schůzku, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte a napište nám.