Rozhlas

Úvod / Média / Rozhlas

14. 1. 2013 – ČRo Brno

Finanční poradce VIP Consulting Office Lukáš Urbánek byl hostem živého vysílání Českého rozhlasu Brno. Tentokrát se věnoval tématu domácího rozpočtu a hospodaření s penězi.

3. 12. 2013 – ČRo Brno

Lukáš Urbánek, finanční poradce, byl hostem živého vysílání Českého rozhlasu Brno. Tentokrát se věnoval tématu ochrany majetku a pojištění odpovědnosti.

5. 11. 2013 – ČRo Brno

Finanční poradce Lukáš Urbánek, byl hostem přímého vysílání Českého rozhlasu Brno. Tentokrát se posluchači mohli dozvědět o nástrahách finančního trhu.

1. 10. 2013 – ČRo Brno

V rámci pravidelného vysílání Českého rozhlasu Brno, mluvil Lukáš Urbánek o úrovni finanční gramotnosti v ČR. V druhé části vysílání se mohli posluchači dozvědět cenné rady, jak naučit své děti hospodařit s penězi.

3. 9. 2013 – ČRo Brno

Lukáš Urbánek, finanční poradce, byl hostem živého vysílání Českého rozhlasu Brno. Tentokrát hovořil na téma jak sestavit finanční plán a proč je dobré ho mít.

6. 8. 2013 – ČRo Brno

V rámci pravidelného pořadu Apetýt radil Finanční poradce Lukáš Urbánek, jak vybrat toho správného finančního poradce a s čím nám může takový poradce pomoci.

2. 7. 2013 – ČRo Brno

V pravidelné pořadu Apetýt radil Finanční poradce Lukáš Urbánek, jak nejlépe finacovat bydlení a co vše je potřeba zvážit při vyřizování hypotéky.

4. 6. 2013 – ČRo Brno

Finanční poradce Lukáš Urbánek, byl hostem přímého vysílání Českého rozhlasu Brno. Tentokrát se posluchači mohli dozvědět základní informace o platbách v zahraničí a cestovním pojištění.

30. 4. 2013 – ČRo Brno

Lukáš Urbánek, finanční poradce VIP Consulting Office, byl hostem živého vysílání Českého rozhlasu Brno. Tentokrát hovořil na téma penze a finanční zabezpečení na stáří.

2. 4. 2013 – ČRo Brno

Finanční poradce VIP Consulting Office, Lukáš Urbánek, byl hostem přímého vysílání Českého rozhlasu Brno. Tentokrát hovořil o nenadálých životních situacích a jak předcházet tíživé finanční situaci. Záznam vysílání si můžete poslechnout na stránkách Českého rozhlasu.

5. 3. 2013 – ČRo Brno

Lukáš Urbánek, finanční poradce, byl hostem živého vysílání Českého rozhlasu Brno. Tématem byl domácí rozpočet a tvorba pohotovostní rezervy.

5. 2. 2013 – ČRo Brno

Lukáš Urbánek, finanční poradce, byl hostem živého vysílání Českého rozhlasu Brno, kde hovořil na téma Základy finančního rozhodování.

6. 12. 2012 – ČRo Brno

Lukáš Urbánek, finanční poradce, byl hostem živého vysílání Českého rozhlasu Brno. Záznam živého vysílání na téma Finančně zdravé Vánoce si můžete poslechnout na stránkách ČRo Brno.
Kontaktujte nás

Pokud si chcete sjednat schůzku, nebo se jen na cokoliv zeptat, neváhejte a napište nám.